DUYURULAR 2016

SİENA MAVİŞEHİR PLUS

BAYRAM KILIÇOĞLU İNŞAAT ve EKY İNŞAAT Ortak Girişimi
Bayram Kılıçoğlu İnşaat & EKY İnşaat

E-Katalog

Siena evlerinin yeni etabı Siena Plus Mavişehir, nostaljik mimarisi, üst sınıf donanımı, akıllı ev tekolojileri ve ince düşünülmüş ayrıntılarıyla bölgede farklılığını bir kez daha vurguluyor.

Mavişehir’in ayrıcalıklarını zaten biliyorsunuz, şimdi daha fazlasıyla tanışacaksınız. Konforlu ve Estetik, Özel tasarlanan yaşam alanları ve üst sınıf malzemeleriyle konforla estetiği buluşturuyor. Karmaşadan uzak merkezi konumu ve donanımları ile Siena Plus Mavişehir, butik bir sitenin tüm ayrıcalıklarını sunuyor.

Akıllı ve Güvenli, Son teknoloji ile tasarlanan akıllı ev ve güvenlik sistemleri size yeni bir bakış açısı kazandıracak.

  • 23 Daire
  • 4 Ticari Alan
  • Başlangıç : 2015
  • Bitiş : 2016
  • 1280 M2 İnşaat Alanı
 • Siena Plus Mavişehir’de, konfor parmaklarınızın ucunda.

  Evinizdeki tüm elektronik cihazları dünyanın her yerinden kontrol edebilirsiniz. Mavişehir’in kalbinde farklı tasarımı ve kalitesiyle size ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Yıllar sonra bile aynı beğeni ve keyifle yaşamanız için

  Akıllı Ev Sistemleri Sistemdeki bütün cihazlar Z-Wave kablosuz haberleşme teknolojisine sahiptir. Akıllı ev sisteminin mobil uygulaması sayesinde tabletinizin 10’’ otomasyon ekranından ya da cep telefonunuzdan evinizdeki tüm cihazları kontrol edebilirsiniz. İster evinizde olun ister dünyanın diğer ucunda, evinize özgürce bağlanabilirsiniz.

  Güvenlik Sistemi Programlanabilir otomatik elektrik ve su kesme sayesinde riskli durumları uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  IP Kameralar Sistem, kamera sistemleri ile entegre olarak siz ve sevdikleriniz için maksimum güvenlik sağlar. Evinizdeki IP kamera sisteminizi dünyanın her yerinden görüntüleyebilirsiniz

  IP Interkom Sistemleri Güvenlik ve diğer görevliler ile görüşme sağlayabilirsiniz. Siz evinizde değilken bile kapınıza gelen kişilerle görüşebilir, kapıyı açabilir ve gelen kişinin fotoğrafını e-posta ile alabilirsiniz

  Isıtma - Soğutma Sistemleri İster evinizde olun ister evinizden uzakta; Oda termostatı sayesinde ısıtma sisteminizi derecesel olarak kontrol edebilirsiniz. Klima Kontrol Ünitesi sayesinde soğutma sisteminizi oda bazlı ve derecesel kontrol edebilirsiniz.

  Aydınlatmalar Evinizin giriş kısmında bulunan aydınlatma sistemi otomasyon sistemine dahildir.

  Panjurlar Akıllı telefonunuzdan tüm panjurlarınızı evinizdeyken veya dışarıdayken kontrol edebilirsiniz. Sistem, güneşi takip et ve havayı takip et özellikleriyle panjurlarınızı gün doğumunda ve batımında otomatik olarak açıp kapatarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlar, yağm

 • Daire Başına 1 Araçlık Otopark, Uzaktan Kumandalı Otopark Kapıları, Tam Teşekküllü Sığınak, Zemin Katta Spor Salonu Merkezi Uydu Yayını, 24 Saat Güvenlik ve Kameralı Güvenlik Sistemi, Görevli Dairesi, 21 M Boyunda 200 Adet Jet Grout Kazık ve Radye Temel, Dış Cephede 3 CM Taş Yünü İle Isı Yalıtımı, İç Duvarlarda Taş Yünü İle Ses Yalıtımı, Kiremit Kaplı Su ve Isı Yalıtımlı Çatı, Lazer Kesimli Çelikten Balkon Koruluklar, Hidrofor Sistemi, Isı Pay Ölçerli Doğalgazlı Merkezi Isıtma, Termostatik Vanalı Düz Yüzeyli Panel Radyatör ve Havluplan, Doğal Kaplama Çelik Kapı, Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama + Konfor Cam, Elektrikli Panjur, Mutfak ve Banyo Dolapları Doğal Kaplama ve Lake, Ankastre Fırın, Mikrodalga Fırın, Ocak ve Davlumbaz, Çimstone Tezgah ve Tezgah Arası, Daire Girişinde Vestiyer, Doğal Ahşap Kaplama İç Kapılar, Salonlar Lamine Parke, Odalar 1. Sınıf Laminat Parke, Temperli Camlı DuşaKabin, Ankastre Banyo Bataryası, Tüm Islak Zeminler 1. Sınıf Seramik, Salon, Mutfak ve Tüm Odalarda TV Prizi, Uygun Görülen Odalarda Dekoratif Gizli Aydınlatma.

Daire Görselleri

Dış Görseller