DUYURULAR 2016

BAYRAM KILIÇOĞLU İNŞAAT

Modern ve Kentlere Değer Katan Sembol Projelerin Uygulayıcısı. Kalitenin, Güvenin ve Özgün Mimari Yaklaşımın Adresi Bayram Kılıçoğlu İnşaat

Hakkımızda

Bayram Kılıçoğlu İnşaat kurulduğu günden bu zamana kadar hayata geçirdiği tüm projelerinde şehirlere yeni değerler katmakta, modern yaşam alanları inşa etmektedir. Bayram Kılıçoğlu İnşaat geçmişinden aldığı deneyim ve bilgi birikimi ile tüm projelerinde çağın ötesinde inşaat teknolojilerine, modern mimari tasarımlarla hayat vermekte. Kurulduğu günden bu güne kadar sadece yaşam alanları değil, şehirlere kalıcı değerler katmaktayız.

Bayram Kılıçoğlu İnşaat olarak inşaat teknolojileri ve malzeme kalitesinden asla ödün vermeden özgün mimari tasarımlara sahip, yaşama dair her türlü ihtiyacın ve konforun en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü yapılar inşa etmekteyiz. Bayram Kılıçoğlu İnşaat İzmir özelinde en iyi lokasyonlarda hayata geçirdiği konut projelerinde, müşteri memnuniyetinin en önemli kriter olduğuna inanmaktadır. Bizler konut projelendirme ve imalat aşamalarında en iyi olmanın tedarikçilerin ve çözüm ortaklarının kalitesine bağlı olduğunu düşünmekteyiz. Bu sebeple yetkin personel ve tedarikçilerle çalışmaktayız. Hayata ve Kente Değer Katmakta, Çağın gerekliliklerine uygun sürekli yenilikler geliştirmekteyiz.