DUYURULAR 2016

SİENA LOFT

BAYRAM KILIÇOĞLU İNŞAAT ve EKY İNŞAAT Ortak Girişimi
Bayram Kılıçoğlu İnşaat & EKY İnşaat

SİENA EVLERİ Mavişehir'den Sonra Şimdi de Çiğli'de! Çiğli Katip Çelebi Üniversitesi karşısında inşa edilen Siena Loft, hayal ettiğiniz konforlu ve renkli bir hayatın kapılarının aralıyor.

Yüksek standartlarıyla çok daha konforlu, Sosyal olanaklarıyla çok daha keyifli, Katlanarak artan değeriyle çok daha kazançlı, Üstelik merkezi noktalara yakın, ulaşımı kolay ve her açıdan güvenli.

İster siz oturun ister kiraya verin; Yüksek standartları, sosyal olanakları ve lokasyonu ile dikkat çeken SİENA LOFT projesi Çiğli Katip Çelebi Üniversitesi karşısında inşa edilmeye başlandı. Tamamlanıp teslim edilen MAVİŞEHİR SİENA EVLERİ projesinden hemen sonra, EKY ve Bayram Kılıçoğlu ortak girişimi ile projelendirilen Siena Loft 1+0 / 1+1 / 2+0 / 2+1 bahçe ve teras daire seçenekleriyle sizlere mükemmel bir yatırım fırsatı sunuyor.

  • 23 Daire
  • 4 Ticari Alan
  • Başlangıç : 2015
  • Bitiş : 2016
  • 1280 M2 İnşaat Alanı
 • Dış cephede kaplama tuğla uygulaması, Daire girişlerinde vestiyer, 1. sınıf laminant parke, Duş teknesi ve duşakabin, Yangın ihbar sistemi, Özel tasarım mutfak, Ankastre mutfak seti, Dış cephede ısı yalıtımı, Daireler arası ses yalıtımı, 1. sınıf seramikler, 1. sınıf armatürler, Doğalgazlı merkezi sistem ısınma, 24 saat sıcak su, Isı pay ölçer, Termostatik vana kontrollü radyatörler, Banyolarda havlupan tipi panel radyatör, Jet grout zemin iyileştirmesi, C35 beton dayanım sınıfı, Hidrofor ve su deposu

 • Açık otopark, Çalışma salonu, Kapalı spor salonu - Pilates, Kameralı güvenlik sistemi, 24 saat güvenlik, Metroya yürüyüş mesafesinde, Yüzme havuzu, Çatıda seyir terası, Açık hava sineması, Özel teras katlar, Görüntülü interkom sistemi, Alışveriş mağazaları

Daire Görselleri